Прошетка низ Париз

Малата Бети не води на прошетка низ знаменитостите и вкусовите на Париз.
Ќе ги видиме Богородичната црква, Ајфеловата Кула, Лувр, Монмартр. Ќе јадеме багет, macarons и кроасан. Уживајте во патувањето низ Градот на Светлината 🙂

(Стефани Табаковска)

 

Advertisements
Video | This entry was posted in Култура and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s